.

.

Трговска марка ликовна уметност Арт Новео Зодијак Риби Канвас уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Арт Новео Зодијак Риби Канвас уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза

DEN 479.84
Износ

Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има сирена со starвездена риба и зборот "пили " напишано покрај нејзината.giclee (Jee-clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Арт Нову Зодијак Риби“ платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите