.

.

С. Поло Асн. Маица за девојчиња, шорцеви и панталони за пижами, 3-парчиња, големини 4-16

С. Поло Асн. Маица за девојчиња, шорцеви и панталони за пижами, 3-парчиња, големини 4-16

DEN 0.33
Износ

Додадете жив сет на пижами во нејзината рутина за спиење со оваа симпатична пижама од 3 парчиња од САД Поло Асн. Овој сет е полн со маица, еден пар шорцеви и еден пар панталони, направени во супер-мек, лесен материјал. Удобно и забавно, овој сет дури може да се меша и да се совпаѓа со нејзините други омилени за симпатичен стил секоја вечер! Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сетот за пижами со 3 парчиња вклучува : една маица, еден пар шорцеви и еден пар панталони. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; капачиња на капа; лого однапред. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична лента за половината со факс -вратоврска на центарот на предниот дел; Олд омбре печати. Панталони : опуштено вклопување; Повлечен стил; Еластична лента за половината со лого однапред. 3-парчиња маица, шорцеви и панталони пижами поставени за девојчиња од американскиот поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите