.

.

Дерби на мажите Каел од Каел

Дерби на мажите Каел од Каел

DEN 2.67
Износ

Покажете разноврсен стил во машки чевли за фустани од Daxx. Вознемирените велур на велур прикажуваат ласерска текстура со ласерска и кон контраст дизајн на чипка. Јазикот за ткаенини во боја, додава стилски детали и цврсти надворешни страни го комплетираат стилот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 инчи. ОПИКЦИЈА : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : оригинален велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите