.

.

Индустриски студенти се прашуваат додека шетате графичка уметност од печурки, врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Даниела Сантијаго

Индустриски студенти се прашуваат додека шетате графичка уметност од печурки, врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 7196.00
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : печурка, природа, шема, ленти, фраза, шума. Дизајн од Даниела Сантијаго.

R

Им се допаѓа и на купувачите