.

.

Држач За Маска За Скијачки Шлем Пластичен Повеќенаменски Силен Клип За Маска За Шлем За Снег Лесно Монтирање На Ремен За Шлем За Велосипедизам На Отворено Скијање ?

Држач За Маска За Скијачки Шлем Пластичен Повеќенаменски Силен Клип За Маска За Шлем За Снег Лесно Монтирање На Ремен За Шлем

DEN 1.00
Износ

Детален опис : Спецификација : Име На Производ : Држач За Маска За Скијачки Шлем Материјалите : Пластика Боја : Црна Големина : 2,4 СМ/0,94 во тежина : 0,04 КГ/1,41 МЛ. Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Список на делови : 10xski Држач За Маска За Шлем [Брзо И Лесно за прицврстување] : држачот за маска за шлем гарантира дека маската за лице е безбедно прицврстена на шлемови за скијање, шлемови за сноуборд и други шлемови со помош на токи. [Удобно За Носење] : овој клип за шлем ви овозможува удобно да го носите визирот без да ги задавите ушите и избегнува болки во ушите предизвикани од носење маска долго време. Држачот за шлем гарантира дека лесно можете да ја отстраните маската. [Силен и Издржлив] : клипот за маска за шлем за снег е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, цврст, отпорен на абење и издржлив. Не е лесно да се оштети за долготрајна употреба. [ Мини И Пренослив] : овие држачи за маски за скијачки шлемови се мини и преносливи, кои можат да се чуваат во вашата торба без да заземаат многу простор. 10 парчиња штипки за маска за шлем ги задоволуваат вашите дневни барања. [Широка Примена] : клипот за маска за шлемови за снег може да се користи за различни предмети како што се ранци, паричници, јаки, ремени и многу други апликации или намени.

R

Им се допаѓа и на купувачите