.

.

Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Шорцеви За Вежбање Жени Јога Со Висок Струк Цврсто Црвено М

Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Шорцеви За Вежбање Жени Јога Со Висок Струк Цврсто Црвено М

DEN 287.84
Износ

Жени Висок Струк Фитнес Истегнување На Колк Збрчкана Врвка Моторџиски Шорцеви Јога Панталони Шорцеви Жени Фитнес Со Истегнување На Колкот Со Висок Струк Збрчкани Моторџиски Шорцеви Јога Панталони Краткикарактеристики : мек материјал Со Путер, мат финиш. Доволно густа и сквотирана отпорна умерена количина на компресија држете сѐ на место и обезбедете поддршка Високо Вклопување На Половината : половината е добро дизајнирана и го покрива папокот. Обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.Оваа нога е мека и пријателска за кожата, совршена за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : 100% Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на туре. Подароци За Тинејџерки. Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Шорцеви За Вежбање Жени Јога Со Висок Струк Цврсто Црвено М.Удобност Одговара. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.62 "Колк : 78см/30.71" Должина : 30см/11.81 " Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20 "Колк : 82см/32.28 " Должина : 31см/12.20"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70см/27.56 "Колк : 86см/33.86" Должина : 32см/12.60 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76см/29.92 "Хип : 90см/35.43" Должина : 33см/12.99 " Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 82см/32.28 "Колк : 94см/37.01 " Должина : 34см/13.39".

R

Им се допаѓа и на купувачите