.

.

Чисти Работ Бор Лебдечки Полици

Чисти Работ Бор Лебдечки Полици

DEN 591.84
Износ

????????Нашиот стил На Чист Раб има класични квадратни агли за едноставно безвременски изглед. Рустикален Рејтинг На Скала : 4 од 10. Погоден за Кујна, Бања, Канцеларија, Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Бар, Расадник, Соба за Игри и занаетчиска Соба. Овие полици се со дебелина од 24", 36" или 48"Долг х 5,25" или 8" Длабок х 1,38 " И држат До 100 килограми кога се безбедно монтирани.????????ВО ДАКОДА ЉУБОВ ние рачно изработуваме секоја полица во нашата мала работилница во САД и користиме само цврсто дрво. Создадовме прецизен процес од 12 чекори за да ги испорачаме најквалитетните полици во стилот на занаетчија, а нашата крајна цел е да ве задоволиме како клиент. Ние нудиме сите видови полици, направени од различни шуми,со рустикален, модерен, современ и традиционален стил. Што и да барате, ќе имаме нешто што ќе одговара на вашиот вкус. Проверете ги сите наши други стилови што ги нудиме за да го најдеме совршеното вклопување.????????Овие пловечки полици се монтираат со помош на долг едноделен држач за лебдечки полици, опремен со повеќе прачки за држачи, за да се направи инсталацијата ветре. Тие исто така имаат дупки за завртки на секои 4 инчи за да обезбедат многу опции за монтирање обетки. Вклучени се сите потребни пловечки загради и хардвер.????????ВО ДАКОДА ЉУБОВ веруваме во враќање на светот што не благословува секојдневно. Поради нашата желба да бидеме еколошка компанија фокусирана на одржливи практики, не само што користиме целосно биоразградливи и рециклирачки материјали, туку решивме и да засадиме дрво за секоја единица што ја продаваме. Со тоа, не само што го надополнуваме многупати дрвото што го користиме, туку и вложивме удел во земјата за да бидеме на првите редови на населување здрава животна средина за идните генерации.????????Кога купувате полици од нас, добивате поголема вредност отколку само производ, одејќи напред ќе ве видиме како дел од СЕМЕЈСТВОТО НА ЉУБОВТА ДАКОДА. Искрено сакаме да создадеме полици во кои ќе се заљубите, и ако поради некоја причина ја пропуштивме ознаката, ве молиме не двоумете се да посегнете и да ни дозволите да ја поправиме. Ние ја дефинираме"Гаранцијата За Задоволство" како скокање низ сите обрачи што се неопходни за да се обезбеди опуштено, пријатно и сигурно искуство со нас. Период. информации@ Чиста Работ Бор Лебдечки Полици (Во собата на 2).

R

Им се допаѓа и на купувачите