.

.

Од Мук лукс® Женски Сигрид Ники Премногу Чизми

Од Мук лукс® Женски Сигрид Ники Премногу Чизми

DEN 2.00
Износ

Кадифен и топол, ЛУКИ од Мук ЛУКС® И Женски Сигрид Ники Чизмите ја спојуваат луксузната удобност со модерен стил. Вештачки велур појас обвивка и џемпер плете детали стави забава пресврт на класичен повлекување на багажникот. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. - Газен Тпр Ѓон-100% Полиестерски Горен Дел-100% Полиестерска Облога Од Трико-100% Влошка Од Полиестер Трико-Влошка Од Мемориска Пена - Повеќе Опции За Боја-Женски Цели Големини 6-11 се повлекуваат . ЛУКИС од мук лукс® . Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Брусен Трико . Отстранливиот плетен капак овозможува персонализиран стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите