.

.

Саливанс Вештачко Жолто Шушкаво Пластично Сваг 26Ж Жолто

Саливанс Вештачко Жолто Шушкаво Пластично Сваг 26Ж Жолто

DEN 159.84
Износ

Оживејте го вашиот внатрешен простор со допир на трајна природа. Оваа жолта колекција е совршен начин да додадете текстура и интерес за аранжмани и многу повеќе. Прекрасните пластични цветови го прават ова долготраен акцент.Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Одлично за вашиот капак или маса. Украсете со леснотија оваа пролет. Додадете неколку избори и спрејови за дополнителна длабочина. Ставете до ПРЕДВОДЕНИ свеќи за инстант дисплеј. Лесно одржување, исчистете со крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите