.

.

Чамец F Палубата Планината Прачка Држете Надолу

Чамец F Палубата Планината Прачка Држете Надолу

DEN 496.00
Износ

Држач за Риболовни прачки поставени На Палубата F15433 рачката за ослободување на зафат овозможува удобно, сигурно држење карактеристики гумени шипки за максимална заштитавклучува ремен од 10 инчи и ремен од 6 инчи производител : ?Брод баклебранд : ?Тежина На Брод : ?3.2 Унци Димензии на пакетот : ?8.66 х 3.15 х 1.97 инчи број на модел : ?F15433е Прекинат Од Производителот : ?Номануфактор Дел Број : ?Ф15433 Чувајте ги вашите риболовни прачки безбедни со Држачот За Држење На Шипката На Палубата Плус од Бравата за Брод. Рачката ЗА ослободување НА СУР-Зафат овозможува удобно, сигурно држење. Се одликува со гумени шипки за максимална заштита. Завртките за монтирање тонат во гумени шипки, држејќи го металниот хардвер подалеку од опремата. Вклучува ремен од 10 инчи и ремен од 6 инчи. Системите за врзување на брендот boatbuckle нудат професионални рибари и викенд чамци удобни, висококвалитетни системи за врзување за да можат да поминуваат повеќе време на вода и помалку време на рампата на бродот. ИМИ е водечки производител на морски врски во Северна Америка. Брод брава Палубата Планината Прачка Држете Надолу Плус Сет : сур-рачка за ослободување на зафат. Завртките за монтирање тонат во гумени шипки за максимална заштита. Вертикалната монтажа има 2 влошки обликувани со пена кои држат до 8 риболовни прачки. Школка спакувана.

R

Им се допаѓа и на купувачите