.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Среќата Е Домашна Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Среќата Е Домашна Ѕидна Уметност

DEN 0.67
Износ

Зголемете го рустикалниот шарм на вашиот кујнски декор Со Колекцијата Ступел Домашен Декор Среќата Е Домашна Ѕидна Уметност. Ѕидната уметност По Линија и Букви има реална позадина од дрвена штица со бела типографија одозгора. Изберете од достапните опции за големина. Наменет за внатрешна употреба. Типографија на позадина од вештачко дрво. Изберете од достапните опции за формат. Пристигнува подготвен да висат. Дизајн По Линија и Букви.

R

Им се допаѓа и на купувачите