.

.

Тресем Сјај Светло Бринета Обезбедува 3-Минутни Резултати Во Подобрување На Бојата На Туш, 7. фл оз

Тресем Сјај Светло Бринета Обезбедува 3-Минутни Резултати Во Подобрување На Бојата На Туш, 7. фл оз

DEN 2.33
Износ

Проширете ја живоста на бојата и блеснете со колекцијата сјај Тресеме. TRESemmé сјајна светла бринета е сјај за кондиционирање во боја под туш формулиран за веднаш заживување на избледените тонови на коса, зајакнување на живоста и сјајот и проширување на бојата помеѓу посетите во салонот. Овој сјај за таложење на бои, климатизација под туш ја зголемува живоста и сјајот на бојата и ја проширува бојата помеѓу посетите на салоните за само 3 минути. Стручен совет : Користете наместо обичен регенератор кога сакате да ја оживеете вашата боја. По миење со шампон, нанесете рамномерно низ влажна коса, оставете 3 минути, а потоа исплакнете со вода. Потемните тонови може да ги обојат рацете. Едноставно отстранете со сапун и вода или користете ракавици. Од нашето потекло во салоните, отсекогаш сме биле водени од едноставна вистина : Секоја жена заслужува да изгледа прекрасно, како штотуку да излегла од салонот, без да потроши цело богатство. Тресеме е посветен на создавање производи за нега и стилизирање на коса кои се квалитет на салонот без цена на салонот. Одлично за сите типови коса, ова решение за допир во боја ќе го продолжи времето помеѓу посетите на салонот за да можете да имате професионално квалитетно искуство дома. Мисијата Тресеме е да создаде нарушувачки пат напред за жените да можат да го водат патот во животот и стилот. TRESemmé Сјајна Светла Бринета Обезбедува 3-Минутни Резултати Во Подобрување На Бојата На Тушот, 7,7 fl oz : за искуство со квалитет на салонот дома, користете го овој сјај како привремено допирање на коренот за да ја продолжите живоста и сјајот на бојата. Овој корен коректор за подобрување на бојата е формулиран за да ја подобри живоста и сјајот на косата. За најдобри резултати со овој производ за допир на коренот, прво исчистете со шампон во мазна боја со кератин.

R

Им се допаѓа и на купувачите