.

.

- Машка Графичка Маица Без Ракави - Хаити

- Машка Графичка Маица Без Ракави - Хаити

DEN 239.84
Износ

НИБ-Машка Графичка Маица Без Ракави-Хаитименс Ултра Памучна Маица Без Ракави. Класична тешка ткаенина. 6 мл./yd2 (САД) 10.1 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Безбедност Зелена : 50/50 памук/полиестер. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Искинете ја етикетата. Дупка за рака со двојна игла и долни рабови. НИБ-Машка Графичка Маица Без Ракави-Хаитименс Ултра Памучна Маица Без Ракави. Класична тешка ткаенина. 6 мл./yd2 (САД) 10.1 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Безбедност Зелена : 50/50 памук/полиестер. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Искинете ја етикетата. Дупка за рака со двојна игла и долни рабови. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Прешрунк дрес плете. Беспрекорна јака со двојна игла 7/8". Дупка за раката со двојна игла и долните рабови. Странично. Класично Вклопување. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие машки маици без ракави обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој Хаити Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога,тренинг, Тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн.и Хаити печатење е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

R

Им се допаѓа и на купувачите