.

.

Предна Прошетка Кошули За Спиење За Жени Ноќници Мека Облека За Спиење Ноќни Кошули Со Кратки Ракави Фустан За Спиење Со Тркалезен Врат Ноќни Фустани

Предна Прошетка Кошули За Спиење За Жени Ноќници Мека Облека За Спиење Ноќни Кошули Со Кратки Ракави Фустан За Спиење Со Тркалезен

DEN 0.67
Износ

Женски Ноќница Облека За Спиење Пижами Жена Краток Ракав Круг Вратот Спиење Фустан Ноќница. Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Фустан За Спиење, Ноќна Облека, Ноќница,Облека За Спиење, Дами Лето Лабава Широка Секојдневна Ноќница Пижами За Спиење. Тип На Шема : Печатени Животни, Краток Ракав. Боја : Виолетова, Сива, Црна Трепка, Црно Срце, Сива Мачка (По Избор). Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс . Деколте : Кружен Врат. Должина На Фустан : Долго. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима. Прилики : Дома, Секојдневно, Ноќ. Карактеристики : . 1. Овој фустан за спиење користи дизајн со тркалезен врат за да ве направи полни со удобност. 3. Изработен од висококвалитетна ткаенина, тој е многу мек и удобен за носење. 4. Овој фустан за спиење прифаќа лабав стил на дизајн и нема да ви даде ни најмало чувство на воздржаност. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан За Спиење (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Материјал : Супериорен материјал, мек и удобен, фитил за влага и пријателски за кожата. Карактеристики : симпатична печатена ноќница за дизајн, кошула за спиење со кратки ракави,тркалезен врат,еднобојна боја,должина на Коленото, совршена за спиење или лежење дома. Оваа ноќна облека со кратки ракави ќе биде одличен подарок за роденден ,Годишнина, Нова година, Денот на Благодарноста и Божиќ на вашата пријателка, мајка, сестра, девојка, ќерка за неговата ултра удобност, мекост и едноставен дизајн. ightgoun За Жени Спиење Краток Ракав Фустан За Спиење Симпатична Печатење Ноќни Кошули Удобна Облека за спиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите