.

.

Женскиот Тенок Беше Тенка Еластичност Чипка Со Патент Тексас Кратки женски тенок подигање фармерки женски ниски фармерки женски фармерки големина женски моторџи?

Женскиот Тенок Беше Тенка Еластичност Чипка Со Патент Тексас Кратки женски тенок подигање фармерки женски ниски фармерки женски

DEN 287.68
Износ

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 76см/29.92 "Колк : 92см/36.22" Должина : 33см/12.99 " Женскиот Тенок Беше Тенка Еластичност Чипка Со Патент Тексас Шорцеви Карактеристики : 1. Фармерки торба колкот ефект е одличен, краток, но не и тесни 2. Фармерките се вклопуваат и не се затегнуваат, а долната вилица не ги затегнува бутовите. 3. Фармерките покажуваат младешка виталност во својот секојдневен стил 4. Магијата на пар панталони, таа е многу способна да одговара на 90% од облеката во плакарот 5. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство За Спецификации на трендот : 100% сосема нов и квалитетен. Пол : Жени, Девојка Шема : Цврсти Материјали : Полиестерски Фармерки Стил : Директно Тип На Ставка : Шорцеви Тип На Половината : Низок најжешкиот тренд за летна мода. Може да се носат како шорцеви или на колковите. Задолжително за вашата летна гардероба! Удобно и Кул, без напор, но сепак привлечно. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Shorts Size USUKEUWaist Hip Length L8123876cm/29.92"92cm/36.22"33cm/12.99"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 76cm/29.92"Hip : 92cm/36.22"Length : 33cm/12.99" искинати фармерки женско влечење фармерки женски фармерки женски работни фармерки со висок струк женски права нога црна џе. анс ситни женски фармерки фармерки за жени бел дното фармерки за жени високи половини фармерки за жени црна џеа. нс за жени искинати фармерки женски фармерки за жени високи половини дечко фармерки за жени одблесокот фармерки за жени широки. фармерки за жени слаби фармерки за женски женски фармерки чизми со висок струк женски фармерки со висок струк. одблесокот женски фармерки со висок струк плус големина женски фармерки со висок струк слаби жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите