.

.

Garanimals бебе момче печати џемпер и цврсти џемпери, сет на облека

Garanimals бебе момче печати џемпер и цврсти џемпери, сет на облека

DEN 367.68
Износ

Купете ги нашите основни комбинации за сет за вашето момче од Гаранималс! Овие пакувања од 2 парчиња се мешаат и се совпаѓаат со другите стилови на garanimals за да направат лесна есенска гардероба. Пронајдете каросерии, забавни графики, пријатни плетења, симпатични панталони, комплети за облека, кутии за подароци и многу повеќе во нашата есенска колекција. Garanimals за Baby Boy е достапен во големини од 0-3 милиони до 24 милиони исклучиво во продавниците и. Сет на облека за бебе Гаранималс 2 парчиња. Сет за џемпери со две парчиња за печатење и џемпери. Свитка : 60% памук, 40% поли. Црни, морнарички џемпери : 80% памук, 20% поли. Сиви, ноќни џемпери на Хедер : 60% памук, 40% поли. Ткаенина од руно. Достапно во големини од 6-9м до 24м. Измешајте и совпаѓајте со други облеки на Garanimals за лесна есенска гардероба.

R

Им се допаѓа и на купувачите