.

.

Bowanadacles Семејство Пижами Божиќ Појавување Сет Ирваси Печатени

Bowanadacles Семејство Пижами Божиќ Појавување Сет Ирваси Печатени

DEN 0.33
Износ

Забелешка : мора да ја купите секоја големина поединечно. Ако само изберете еден, можете да добиете само еден сет . Стил : Деца/ Бебе /Возрасни Појавување Семејство Пижами Во Собата. Материјал : Полиестер И Спандекс И Памук. Големина на тато (инч ). Големина - - - - Должина - - - - - биста - - - - - должина На Панталони - - - - - - - - - - - - Половината. На25.59-40.9439.76-42.91-28.74. М-26.1842.9140.2444.8830.71. Л-26.7744.8840.7146.85-32.68. ХЛ27.36-46.8541.1848.8234.65. 2 XL27.9548.8241.6550.79-36.61. 3 XL28.54-50.7942.13-52.76-38.58. Големина На мајка (инч ). Големина - - - - Должина - - - - - биста - - - - - - должина На Панталони - - - - - - - - - - - - - Половината. На22.05-34.65-39.37-37.825.2. М-22.5236.61-39.84-39.7627.17. Л22.99-38.58-40.3141.7329.13. ХЛ-23.46-40.5540.7943.7-31.1. 2 XL23.94-42.5241.2645.6733.07. 3 XL24.41-44.49-41.73-47.6435.04. Детска Големина (инч ). Големина - - - - Должина - - - - - биста - - - - - должина На Панталони - - - - - - - - - - - Половината. 3Т14.1724.4119.6922.83-16.54. 4Т14.9625.9821.06-24.02-17.72. 5Т15.7527.5622.4425.218.9. 6Т~7Т-16.5429.1323.82-26.38-20.08. 8Т~9Т-17.3230.7125.2-27.5621.26. 10Т-18.1132.2826.57-28.7422.44. Големина на бебето (инч ). Големина - - - - Должина - - - - - Биста - - - - - Должина На Патент - - - - - Ракав. 3М-22.05-21.6512.8-11.02. 6М-23.23-22.8313.5811.42. 9М-24.41-24.0214.3711.81. 12М25.59-25.2-15.1612.2. 18М26.77-26.3815.9412.6. Вклучен пакет : 1x Божиќен Пижамасет. ЗАБЕЛЕШКА : има 2-3% разлика според рачното мерење. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : мешавина од памук. Еколошки пријателски, топол и удобен. Вистински избор од вас во студениот есенски ден. Дизајн : Долг Ракав, печатење. Семејствата можат да носат ист стил и цветна шема секој ден. Толку убаво и среќно. Прилика : можете да носите во секое време дома како спиење или после туширање. Изработен од врвен материјал за голема топлина и супериорна мекост. Специјално дизајниран комплет за пижами со долги ракави, без ознаки, деколте на екипажот, ребрести плетени манжетни, еластичен појас и удобно истегнување, лесен за носење и полетување. Супер меки печатени пижами во собата, ви даде удобно топло секогаш кога студеното време лази во. Класичните соодветни врвови со долги ракави со Модели на Новогодишна елка и елени ги прават овие PJs совршени за Божиќна прослава.

R

Им се допаѓа и на купувачите