.

.

Женски Еластични Половини Шифон Плус Големина Товарни Панталони Широки Џогери За Нозе Јога Панталони Л

Женски Еластични Половини Шифон Плус Големина Товарни Панталони Широки Џогери За Нозе Јога Панталони Л

DEN 527.84
Износ

Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. Пол : Жени. Дебелина : Обична. Должина На Панталони : Панталони. Материјал : 92%Полиестер, 8%аспандекс. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски Панталони Табела : . Големина : XS Половината : 60cm/23.62" : 84cm/33.07" Должина : 104cm/40.94"Големина : S Половината : 64cm/25.20" : 88cm/34.65" Должина : 105cm/41.34"Големина : M Половината : 68cm/26.77" : 92cm/36.22" Должина : 106cm/41.73"големина : l половината : 72cm/28.35" : 96cm/37.80" должина : 107cm/42.13"големина : xl половината : 76cm/29.92" : 100cm/39.37" должина : 108cm/42.52"големина : xxl половината : 80cm/31.50" : 104cm/40.94" должина : 109см/42.91"големина : хххл половината : 84см/33.07" : 108см/42.52" Должина : 110см/43.31"големина : ххххл половината : 88см/34.65" : 112см/44.09" должина : 111см/43.70" повод : погоден за јога, спортски, внатрешен, надворешно, празнично,секојдневно носење или секојдневно носење. Женски Лето Повик Удобно Лабава Џеб Панталони Панталони Локација Печати Лето Повик. Панталони со права нога, Разноврсен Стил, Многу Елегантен и Шармантен. Удобен Мек Материјал 92% Полиестер 8% Спандекс. Мека, Лесна И Дише, Трајна Удобност Одговара. Доволно Издржлив За Вашиот Секојдневен. Машина За Перење Ладно, Не. Карактеристики : појас Директно панталони странични џебови, модерен темперамент.

R

Им се допаѓа и на купувачите