.

.

Куристан Ресифе Карирано Поле Внатрешен Надворешен Тепих, Природно-Какао, 7 ' 6 Круг

Куристан Ресифе Карирано Поле Внатрешен Надворешен Тепих, Природно-Какао, 7 ' 6 Круг

DEN 2443.36
Износ

Со вашиот избор на достапни опции за боја и големина, Карираното Поле Куристан Ресифе разновидноста на Тепихот Во Затворен / Надворешен Простор го прави идеален избор за вашиот простор. Моќ-се наѕираше од 100% Полипропилен Куртрон засилен со влакна, оваа област погодна за сите временски услови, погодна за миленичиња, отпорна на мувла и мувла, се одликува со издржлива структурирана, рамно ткаена конструкција, што овозможува да биде погодна за внатрешна и надворешна употреба. Природно инспирираната палета на бои понудена во оваа разноврсна колекција содржи серија уникатни комбинации на природни нијанси кои се избрани да го надополнат најжешкиот мебел за домови на отворено денес. Домаќин на широк спектар на големини, вклучувајќи тркачи и специјални форми во форма на кругови и квадрати, Колекцијата Ресифе е дизајнирана да понуди совршено решение за покривање на отворено за домот. Отпорен на дамки, отпорен на вода и отпорен на избледување надворешен килим совршен за зафатени и активни области. Совршен за дворови, тремови, влезови, палуби и многу повеќе!. УВ стабилизиран за задржување на бојата од изложување на сонце. Пријателски за миленичиња и деца, идеален за области со голем сообраќај. Направено од 100% полипропилен што го прави издржлив и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите