.

.

Богатства каролина 8609-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Благодарност Турција Аџија Флер Де Лис Знаме, мултиколирани

Богатства каролина 8609-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Благодарност Турција Аџија Флер Де Лис Знаме, мултиколирани

DEN 0.33
Износ

Богатства каролина 8609-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Благодарност Турција Аџија Флер Де Лис Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за Достапен Врв На Столбот на Ракавот за гледање за да одговара на секој стандарден држач за знаме со големина на градина.

R

Им се допаѓа и на купувачите