.

.

Додатоци Парови Чевли Велосипедизам Гума Носителот V Патот Планински Влошки Велосипед Сопирачка велосипед додатоци

Додатоци Парови Чевли Велосипедизам Гума Носителот V Патот Планински Влошки Велосипед Сопирачка велосипед додатоци

DEN 11199.84
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Бурт од Пазарот На Џојбај.Планински Велосипед Велосипедизам Велосипедизам Гума Против Држач За Сопирачки Чевли Влошки Додатоци 1 Парови точка На продажба На Производи : Издржлива подлога за долготрајни перформанси.Сите временски перформанси. Намалете го пискањето при сопирање. Издржлив и не се лизга. Одговара на повеќето велосипеди : планински велосипед, градски велосипед, преклопен велосипед. Спецификација : должина на подлогата за Сопирачките : 70ммпад материјал : Вклучена Гума : 1 Пар Влошки За Сопирачки За Велосипеди Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

R

Им се допаѓа и на купувачите