.

.

Мажи Целосна Патент Јакна Елек Мода Зима Топла Елек Нејасни Руно Згусне Одмор Палто Долна Облека Црна 5XL

Мажи Целосна Патент Јакна Елек Мода Зима Топла Елек Нејасни Руно Згусне Одмор Палто Долна Облека Црна 5XL

DEN 2.33
Износ

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Зимски Топол Елек, Секојдневно Палто За Надворешна Облека, Машка Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Џебна Боја : Сива, Црна, Темносина, Каки, Воена Зелена(По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Најлонско Деколте : Стојат должина на јаката : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Најлон, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Оваа Нејасна Јакна Од Елек Од Руно е Опремена со Најлонска Јака, Цврста Боја, Џебови, Без Ракави и Во Секојдневна И Лабава Кардиганска Јакна, Јакни За Долна Облека Со Патент За Зима, Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Машки Елек (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Со Елек Со Патент, Зимски Топол Елек Од Јакна, Секојдневен Пријатен Капут. Материјал-100% Најлон. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Штандот Јака Нејасни Руно Крзнени Елек Еднобоен Елек Ја Штити Главата Од Студ Во Зима, Затворање На Патент Напред, Два Големи Џебови, Редовно Вклопување, Без Ракави Но, Го Покрива Целото Рамо, Правејќи Секогаш Да Се Чувствувате Како Да Сте Во Прегратките на Топлината на Вашиот Љубовник. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Возење Велосипед, Пешачење. Риболов, Кампување. Задолжително За Вашата Гардероба Во Зима. Натпревар-Пар Со Панталони и Чизми За Лесен Ансамбл, или Со Секојдневен Панталони И Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите