.

.

Време и време женски хуки со двојни слоеви худи

Време и време женски хуки со двојни слоеви худи

DEN 605.60
Износ

Не станува полесно од ова! Худи со двојниот слој на времето и Tru Hacci е сигурен дека ќе донесе дополнителна удобност во вашите денови за отпуштање со својот стил на пуловер и опуштено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 62% полиестер/33% вискоза/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со двоен слој. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : Супер-мек дизајн; Врза за влечење. Худи со двојни слоеви на жените од време и TRU.

R

Им се допаѓа и на купувачите