.

.

Париз Овален Часовник

Париз Овален Часовник

DEN 1.67
Износ

Додадете чувство на антички француски во вашиот стил со парискиот овален часовник. Овој овален ѕиден часовник има потресена завршница со антички бел часовник со римски броеви. Користете го овој часовник за да го додадете во вашето елегантно, гроздобер чувство. Париз Овален Часовник.

R

Им се допаѓа и на купувачите