.

.

Stuple Industries Стилски глам модни чанти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Алисон Петри

Stuple Industries Стилски глам модни чанти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Алисон

DEN 240.00
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : чантата; Торба; Чевли; Чанта; Цртање; Висока потпетица, мода, глам. Дизајн од Алисон Петри.

R

Им се допаѓа и на купувачите