.

.

Флип Апостолки За Жени Дами Мода Лето Флип Апостолки Повик Кристал Пеперутка Сандали Флип Апостолки Крпа Розова 42

Флип Апостолки За Жени Дами Мода Лето Флип Апостолки Повик Кристал Пеперутка Сандали Флип Апостолки Крпа Розова 42

DEN 0.67
Износ

5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.3" нога широк : 8.7 " Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.8 "Нога Широк : 9. женски гребен флип апостолки.5" нога широк : 9см/3.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.7 " големина : 40 сад : 8.5 ЦН : ДОЛЖИНА 255 СТАПКИ : 25,5 СМ / 10 "ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см / 3,7-3,9 " големина : 42 Сад : 9,5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА на стапалото : 26СМ / 10,2 "широк СТАПАЛО : 10см / 3,9 " дами мода лето флип апостолки повик кристал пеперутка сандали КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Пол На Слободно Време : Жени,Девојка Материјал : Вештачки Материјал За Ѓон Од Кожа : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил : Висок Стил На Отворена Пета : Тип На Затворање На Клин : Лизгање На Чевли Висока Пета : 5см/1,97"Висина На Платформата : 2,5 см/0,98"пакет : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Забелешка : Големината Ќе Биде Помала Поради Конкавниот Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.

R

Им се допаѓа и на купувачите