.

.

Curegear Case Case Rugged паметен телефон

Curegear Case Case Rugged паметен телефон

DEN 2.67
Износ

Безбедна заштита - Случај за завртки Обезбедува отпорност на големо влијание, превенција на пад - додадена дупка за карабинер спречува загуба или пад, груб дизајн - спортски, но софистициран изглед работи во текот на денот, инженерски материјали - тестирани за да се справат со стандардни тестови за пад, заштита од 360�� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360� - заштита - заштита од 360�� - Заштита - Заштита од 360�� - Заштита - Заштита од 360�� - Додаден штит на екранот за да се заштити од нуркање и гребење, компатибилност на уредот - Samsung Galaxy S III Puregear Case Case Rugged Smartphone Заштита на вашиот уред од гребнатини и нечистотии со овој корисен случај за носење. Дизајнирано да се користи со паметен телефон.

R

Им се допаѓа и на купувачите