.

.

Бебе Јода Детска бања и спална соба за отпадоци, 1. гал, пластика, зелена, Војна на Starвездите

Бебе Јода Детска бања и спална соба за отпадоци, 1. гал, пластика, зелена, Војна на Starвездите

DEN 0.33
Износ

Одлична големина за мал простор или кој било простор што вашето дете би сакало да додаде тема за бебе Јода. Неверојатните бои на овој ѓубре може да имаат дизајн на бебето Јода што вашето дете ќе го сака. Забавно и разноврсно : Со забавен дизајн и деца и родители ќе го сакаат, овој живописно печатено ѓубре за отпадоци е одлично за бањата, спалната соба или игротеката и ќе биде совршен додаток на постојните украси на вашето малечко. Бебе Јода Детска бања и спална соба за отпадоци, 1,6 гал, пластика, зелена, Војна на Starвездите. Лесна грижа : Чистењето е ветре. Лесна грижа : Чистењето е ветре. Лесна грижа : Чистењето е ветре. Бебе Јода Детска бања и спална соба за отпадоци, 1,6 гал, пластика, зелена, Војна на Starвездите. Забавно и разноврсно : Со забавен дизајн и деца и родители ќе го сакаат, овој живописно печатено ѓубре за отпадоци е одлично за бањата, спалната соба или игротеката и ќе биде совршен додаток на постојните украси на вашето малечко. Бебе Јода Детска бања и спална соба за отпадоци, 1,6 гал, пластика, зелена, Војна на Starвездите. Висок квалитет : Со многу силен пластичен материјал, овој конзерва за ѓубре е многу висок квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите