.

.

Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Плоштад Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Плоштад Прстен

DEN 637.12
Износ

Елегантен, квадратен, реден израз прстен кој е совршен за секоја колекција. Овој прстен е внимателно изработен од сребро со 1 Микрон од 14 каратно розово позлата. Се одликува со прекрасен дизајн со шема кој се изведува беспрекорно и ќе привлече внимание. Достапно во големина 9. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,75 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Квадратни Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Бело Обложување : 1 Микрон Од 14 Каратна Роза Позлатена ширина на лентата : 2,25 Ммринг Големина : 9 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Полиран Квадратен Прстен Од Розова Плоча : 18кт златна плоча розова обоена завршетоциквадратна изработена Во Изрази на сребрени стерлинг бренд достапен во повеќе големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите