.

.

Дајко-Мотор Тајмингот Ремен Одговара изберете: 1990-ГЕО БУРА, 1991-ИЗУЗУ ИГЛА

Дајко-Мотор Тајмингот Ремен Одговара изберете: 1990-ГЕО БУРА, 1991-ИЗУЗУ ИГЛА

DEN 1.67
Износ

Дејко 95177-Ремен За Тајминг На Моторот-Одговара На Гео 1990-1993, Исузу 1.6 Дајко 95177-Ремен За Тајминг На Моторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1990-1991 ГЕО БУРА 1992-1993 ГЕО БУРА 4 Цил 1,6 Л 1991.1993 ИСУЗУ ИГЛА 1992 ИЗУЗУ ИГЛА 4 Цил 1,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите