.

.

Ракија 30 Бар Висина Вртливата Тен Ткаенина И Еспресо Дрво Бар Столче

Ракија 30 Бар Висина Вртливата Тен Ткаенина И Еспресо Дрво Бар Столче

DEN 1.00
Износ

Armенската Жива Ракија 30 " Бар Висина Вртливата Тен Ткаенина И Еспресо Дрвена Столица Е совршен додаток на секое модерно домаќинство. Со шик шиење на каналот преку задниот дел на столицата, се одвива ретро и модерна стилска соработка. Столицата За Ракија ви нуди целосна подвижност со вртливото движење од 360 степени и ви овозможува лесно да се вклучите со пријателите и семејството без оглед на нивното место во собата! Тапацирот од мека ткаенина е завиткан околу перница од пена со висока густина, правејќи удобно и издржливо седиште за шипки што ќе трае уште многу години. Дрвената основа има удобен потпирач за нозе што ви овозможува удобно да седите онолку долго колку што сакате. Дизајнот без раце на Ракијата лесно ви овозможува да го повлечете ова седиште до вашиот кујнски остров, шалтер на полуостровот или домашен бар! Лесно вклучете ја столицата За Ракија во вашиот дом, без оглед на вашата постоечка тема за стил. Стапалата се превртуваат со заштитници на подот, уверувајќи дека столицата од шипката нема да се лизне или да ги гребе вашите подови кога ќе се помести. Барот За Ракија или Столицата за Шалтер се одликува со прекрасна завршница од еспресо дрво и е достапна по ваш избор со висина на седиштето од 26" или 30" со тапацир од сива или Тен ткаенина. ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ-W : 22.5 x D : 23 x H : 43.5 x Седиште H : 30.5. ФУНКЦИЈА ЗА ВРТЕЊЕ-може да биде тешко изработка на совршена опција за седење за нашите клиенти, ние секогаш размислуваме за најуникатните идеи за најдобро корисничко искуство. Обезбедувањето на овие карактеристики е еден начин на кој можеме да го направиме ова и да помогнеме да ги надминеме вашите очекувања. Прекрасната целосна функција за вртење од 360 степени овозможува максимална подвижност. Функцијата за вртење со мазно лизгање ви овозможува лесно да ги менувате насоките, правејќи го ова вашето ново омилено седиште во вашиот дом!. ОПЦИИ ЗА ВАРИЈАЦИЈА НА ВИСИНАТА-Без разлика дали имате кујнски остров, маса за барови, маса за пабови или полуостров, ве покриваме со која било висина што ја сакате! Нашите столици со висина на шипката имаат удобна висина на седиштето од 30", а столиците со висина на шалтерот ве држат на погодна висина на седиштето од 26 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите