.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Лента за Глава и Чорапи Подароци 6 парчиња, Цреша, Една Големина

Хадсон Бебе Доенче Девојка Лента за Глава и Чорапи Подароци 6 парчиња, Цреша, Една Големина

DEN 0.67
Износ

Хадсон Бебешки чорапи и подарок за лента за глава е совршен комплет додатоци за вашето малечко. Нашиот подарок вклучува координирање на три ленти за глава и три чорапи, така што вашето бебе изгледа модерно од глава до пети. Нашите ленти за глава и чорапи се одлични за облекување или секојдневно носење. Нашиот подарок доаѓа во симпатична кутија за подароци со лента и прави прекрасен подарок за туширање за бебиња. Хадсон Бебе Доенче Девојка Лента за Глава и Чорапи Подароци 6 парчиња, Холи, Една Големина е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува ленти за глава и чорапи во кутија за подароци. Направено со памук, полиестер и спандекс. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите