.

.

Sequins Уметност Flowergirl

Sequins Уметност Flowergirl

DEN 431.84
Износ

Создадете неверојатна слика и развијте фини моторни вештини и координација рака-око! Овој пакет од 10, 5х10, 5х2, 5 инчи содржи печатена слика од 7х9, 7 инчи, пластична рамка за слика, стиропор, иглички и светки. Препорачани возрасти 8 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење, Мали Делови. Остри Точки, содржи иглички. Не за деца под три години. Во СОГЛАСНОСТ СО EN 71, CPSIA и ASTM. Увезени. Sequins Уметност Flowergirl.

R

Им се допаѓа и на купувачите