.

.

Трговска марка ликовна уметност „патување 38“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „патување 38“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 2601.60
Износ

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern од средниот век.Проид Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има човек кој стои на дното на рамката со скии.М. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „патување 38“ платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите