.

.

Верувај ми Јас Сум Од Престон Парк Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Верувај ми Јас Сум Од Престон Парк Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 331.20
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Верувај Ми јас Сум Од Престон Парк Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ми Верува Дека Сум од Престон Парк отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите