.

.

Фанко Галактички Плишани: Рик И Морти-Рик

Фанко Галактички Плишани: Рик И Морти-Рик

DEN 699.20
Износ

Фанко Рик И Морти Галактички Кадифен Рик Лути Кадифен Фигура Ова Е Фанко Рик И Морти Галактички Кадифен Рик Лути Кадифен Фигура. Рик изгледа супер кул во неговиот лут Фанко Галактички Кадифенᅢテ?Риплушᅢテ?ᅢツᅡᅠформ! Фановите На Рик и Морти сигурно ќе го сакаат ова мало момче.ᅢテ?ᅢツᅡᅠ околу 8 Инчи висок.ᅢテ?Умнат!ᅢテ?ᅢツᅡᅠ препорачана возраст : 17 + Состојба : ᅢテ?Умбранд њуᅢテ?ᅢツᅡᅠ.

R

Им се допаѓа и на купувачите