.

.

Замена Тв Далечински Управувач За Samsung UE55JU6580U Телевизија

Замена Тв Далечински Управувач За Samsung UE55JU6580U Телевизија

DEN 1.00
Износ

Ова е генерички/небрендиран далечински управувач кој не е поврзан со оригиналниот производител на опрема ("ОЕМ") на кој било начин. Овој производ работи на компатибилна опрема. Со купување на овој производ вие експлицитно се согласувате и се подразбира дека производот што го купувате не е оем производ, ниту пак се поставува да се рекламира за да биде оем единица. Замена Тв Далечински Управувач За Samsung UE55 JU6580 U Телевизија.

R

Им се допаѓа и на купувачите