.

.

Заштитена марка ликовна уметност Чикаго, Илиноис Канвас уметност од Мајкл Томпсет

Заштитена марка ликовна уметност Чикаго, Илиноис Канвас уметност од Мајкл Томпсет

DEN 1530.08
Износ

Подготвени да се претставиме со обесени презентации во различни големини Мајкл Томпсет. 16 "x 24". Платно и дрво. Скоро не се разликува од оригиналот. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

R

Им се допаѓа и на купувачите