.

.

Надувување Браник Меур Топки Тело Зорб Топка Фудбал Браник Фудбал 5ft пвц

Надувување Браник Меур Топки Тело Зорб Топка Фудбал Браник Фудбал 5ft пвц

DEN 1.33
Износ

Опис На Производот. Надувување Браник Топката. Браник топката, исто така познат како зорб топката, е еден вид на транспарентен топката полн со забава. Тоа му дава на вашето тело доволно заштита додека отскокнува низ теренот, крши во противници и така натаму. Гарантирано ќе имате фантастично време со оваа топка. . Спецификации. Материјал : 0,8 мм пвц. Дијаметар : 1,5 м/59,1 инчи. Висина : 120см/46,8 инчи. Целиот дијаметар : 150см/58,5 инчи. Внатрешен дијаметар : 65см/26,5 инчи. Должина на ременот : Максим93см/36,3 инчи. Тежина : 10,45 кг/23,04 фунти. . Содржина На Пакетот. 1 х Надувување Браник Топката. ●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q-браник топки изработени од еколошки 0,8 мм пвц, издржливи, без мирис, водоотпорни, антистатички, не се лесни за деформација, имаат добар спој, дизајниран за долгорочна употреба. ●ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН● - Топката зорб има 2 рачки и 2 прилагодливи ремени за рамо, цврсто ги држи корисниците внатре. Ако ги изгубите рачките, ремените за рамо ќе ја гарантираат вашата безбедност. ●ЛЕСНО СЕ НАДУВУВА-топчиња со меурчиња на Надувување, лесно може да се надујат со електрична пумпа или воздушна пумпа за неколку минути.(Пумпата не е вклучена). Подготвени да уживате во забавата денот кога ќе ја добиете нашата топка. ●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ-потребни Се само неколку минути за да се издува, а потоа можете да го превртите во мало парче за едноставно движење и складирање. Бидете сигурни дека ќе го задржите од остри предмети. ●ШИРОКА УПОТРЕБА-Широко се користи во дворот, паркот, плажата, центарот за играње. Играње игри како Фудбал Со Меурчиња, брзање Со Бикови и Последно Стоење. 1,5 м диа топки одговараат за возрасни над 1,6 м/5,2 стапки, 1,2 м диа топки костум за деца од 1м/3,3 стапки до 1,5 м/4,9 стапки.

R

Им се допаѓа и на купувачите