.

.

Topper Topper Toper Toper Topter Rattan Rattan, 13,5 “

Topper Topper Toper Toper Topter Rattan Rattan, 13,5 “

DEN 1.00
Износ

Northlight Овој прекрасен и природен топер на дрвото ќе додаде земја чувство на вашето празнење Број на светилки : 10 големината на сијалицата : мини, 24 "бел оловен кабел. Двострана дизајн UL наведен само за употреба во затворен простор, ако една сијалица го изгори Одморот ќе остане осветлен доаѓа со заменски сијалици резервни осигурувачи и конус за да се прикачи на дрвото содржи 1 приклучок со крајниот конектор што ви овозможува да ставите повеќе осветлени предмети заедно (да не надминуваме 210 вати) мерач на жица : 22, 120 волти 60 Херц .08 засилувачи .08 засилувачи 9,6 Вотс Северна светлина природна ратан starвезда дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите