.

.

Педесет И педесет 16оз Шише Со Широк Устата Флип Капак

Педесет И педесет 16оз Шише Со Широк Устата Флип Капак

DEN 3.33
Износ

Нашите шишиња за кафе 16оз се изработени од лесен нерѓосувачки челик што може да се рециклира 18/8 и имаат вакуумска визуелизирана технологија со двоен ѕид. Оваа технологија спречува кондензација на надворешната страна на шишето, позната како потење и го одржува вашиот префериран пијалок тост топол или леден ладен со часови. 16оз - Чеша Шише-Флип Капа.

R

Им се допаѓа и на купувачите