.

.

Кингстон Месинг КФ110Ц Када И Туш Славина, Полиран Хром

Кингстон Месинг КФ110Ц Када И Туш Славина, Полиран Хром

DEN 1007.84
Износ

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Комплетно со рачки за крошна што лесно се вртат, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и врвната полирана хромирана завршница за прицврстување што ќе трае со години. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Цврста Месинг Конструкција. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 80 ПСИ. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток на Туш на 80 ПСИ. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 5" Када Излив. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите