.

.

Маица за потпишување на момчињата на шампион, големини 4-20

Маица за потпишување на момчињата на шампион, големини 4-20

DEN 224.00
Износ

Стил на потпис ја истакнува неговата кул облека на денот со логото на шампион. Дизајнирано во класичен екипаж и кратки ракави, оваа маица на момчињата е направена во памучна мешавина за да го задржи удобен каде и да оди. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за лого однапред; Везење на лого на ракав. Маица за лого на момчињата од Шампион.

R

Им се допаѓа и на купувачите