.

.

Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, сива, сет од 2

Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, сива, сет од 2

DEN 0.67
Износ

Елама 2 парче дијамантски тафтиран кадифен материјал прилагодлив бар столче додава стилски допир на вашиот домашен бар или кујнски бројачи со елама 2 парче кадифена прилагодлива лента столче во сива боја со хромирана база. Оваа столица е уникатно обликувана за удобно вклопување додека сте седнати. Прилагодливиот стол на Елама е исто така направен од квалитет и здрав метал за силен и долготраен дизајн. Поставени спецификации : 2 парчиња. Материјал : Кадифе. Боја : сива, хром. Димензии на артикалот : 17,71 "x 16.14" x 35.00 ". Тежина на артикалот : 33,00 фунти . Потребно е склопување. Вклучува две перничиња за столици. Четири парчиња парчиња. Две бази. Две основни додатоци. Осум завртки. Две клучеви на Ален. Еден прирачник за упатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите