.

.

Француски перачки за женски капчиња со капчиња со ¾ ракави

Француски перачки за женски капчиња со капчиња со ¾ ракави

DEN 303.84
Износ

Прегрнете ги сите најдобри делови на вашето боемско јас во овој трендовски три четвртина ракав V-врат од француски алишта гроздобер. Свртете ги главите во овие живописни бои и обрасци без разлика како се облекувате овој горе или надолу! Деталите за капчињата на задниот дел овозможуваат дополнителна забавна, флертна карактеристика. Опуштено вклопување со бохо-вибрација и го имате вашиот нов врвот од француските алишта. Чистата трим на капчиња додава флерт и женски допир. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте; Стајлинг на пуловер. Ракави со 3/4 должина. Детали за капчиња за каросеријата. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Timенски капчиња на врвот од француски алишта.

R

Им се допаѓа и на купувачите