.

.

Возвишена машка графичка лента со кратки ракави, големини S-3XL

Возвишена машка графичка лента со кратки ракави, големини S-3XL

DEN 274.08
Износ

Внимавајте на сите возвишени обожаватели : Ажурирајте го вашиот рокенрол стил со овој супер-ладен графички бенд за мажи во кои се наоѓаат возвишените лого на сонце! Оваа возвишена е дизајнирана со удобен екипаж, кратки ракави, опуштено вклопување и привлечно, шарено графичко печатење. Завршено во мека памучна ткаенина, оваа машка карпа прави одличен додаток на ротацијата и паровите со фармерки или шорцеви за лежерен изглед. Време на значење! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички принт на фронт. © Sublime, сите права се задржани. Графичка маица со кратки ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите