.

.

Гарние Скинактивна Мицеларна Вода За Чистење сите во 1, 3. фл оз

Гарние Скинактивна Мицеларна Вода За Чистење сите во 1, 3. фл оз

DEN 3.33
Износ

Гарние Скинактивна Мицеларна Вода За Чистење сите Во 1, оваа мицеларна вода за чистење се-во-1 е средство за чистење лице и средство за отстранување шминка што е изненадувачки моќно, но сепак нежно за кожата. Оваа мицеларна вода за сите типови кожа ефикасно ја чисти, отстранува шминката и ја освежува кожата. Како магнет, мицелите ја фаќаат и креваат нечистотијата, маслото и шминката без грубо триење. Овој отстранувач на шминка за нормална кожа чисти за отстранување на шминката и ја остава кожата со мат и природен финиш без мрсни остатоци. Гарние Скинактивна Мицеларна Вода За Чистење сите Во 1, 3,4 fl Oz мицеларна вода Гарние и отстранувач на шминка чисти, ја отстранува шминката и ја освежува кожата. Мицеларната вода е без парабени, без мирис, без сулфат и без силикон. Оваа мицеларна вода Гарние може да се користи за отстранување на шминката за очи. Отстранувачот на шминка без плакнење ја чисти кожата. Нема грубо триење.

R

Им се допаѓа и на купувачите