.

.

Ханас Фустани Модни Жени Без Ракави Тркалезен Врат Љубов Резервоар За Печатење Врвен Фустан Вино Л

Ханас Фустани Модни Жени Без Ракави Тркалезен Врат Љубов Резервоар За Печатење Врвен Фустан Вино Л

DEN 1.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 31.5 см/12.40" Половината : 108см/42.52" Колк : 108см/42.52" Должина : 90см/35.43"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Рамо : 33см/12.99" ПОЛОВИНАТА : 112 CM/44.09" колк : 114cm/44.88" должина : 92cm/36.22"големина : l сад : 8 велика британија : 10 Еу : 38 биста : 102cm/40.16" рамо : 34.5 cm/13.58" ПОЛОВИНАТА : 116cm/45.67" колк : 120cm/47.24" должина : 94cm/37.01"големина : Xl сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 биста : 108cm/42.52" Рамо : 36cm/14.17" Половината : 120cm/47.24" Колк : 126cm/49.61" Должина : 96 CM/37.80"Големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 Еу : 42 биста : 114см/44,88" рамо : 37,5 см/14,76" Половината : 124см/48,82" Колк : 132см/51,97" должина : 98см/38,58"големина : хххл сад : 14 велика британија : 16 еу : 44 БИСТА : 122СМ/48,03" рамо : 39,5 см/15,55" половината : 128см/50.39" колк : 138см/54.33" должина : 100см/39.37"големина : ххххл сад : 16 велика британија : 18 еу : 46 биста : 130см/51.18" рамо : 41.5 см/16.34" ПОЛОВИНАТА : 132см/51.97" колк : 144см/56.69" должина : 102см/40.16"големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 20 Еу : 48 биста : 138см/54.33" рамо : 43.5 см/17.13" половината : 136см/53.54" колк : 150см/59.06" ДОЛЖИНА : 104см/40.94"модни жени без ракави тркалезен врат љубовен резервоар за печатење фустанопис1.Модерен дизајн за печатење2. Модерен дизајн на изглед ве прави повеќе шармантни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне! 5. Материјал : материјалот Од Шифон е лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна/сува вода информации за производот : Пол : Женска Пригода : обичен тип на Шема : Цврст Стил на Боја : секојдневен, сексилен должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 Женски Фустан-допир, прави да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој фустан.Женските фустани се толку елегантни! Не можете да погрешите со овој фустан! Погоден за различни форми на телото. ●ФУСТАНИ за ПЕЧАТЕЊЕ● : како женски фустани, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Фустаните имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој. ®ПРИЛИКА : овој секојдневен фустан лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво е за вас да присуствувате на свадба, забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. €НАТПРЕВАР : Спарете го женскиот фустан со капа, ѓердан, хеланки, сандали, ве прават поубави, модни и елегантни. Можете исто така да го спарите со палто во пролет иumn.

R

Им се допаѓа и на купувачите