.

.

Танкини костим За Капење За Жени Мода Висок Струк Висок Врат Халтер Контрола На Стомакот Два Костим За Капење За Пливање

Танкини костим За Капење За Жени Мода Висок Струк Висок Врат Халтер Контрола На Стомакот Два Костим За Капење За Пливање

DEN 1.33
Износ

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Секси танкини костими за капење за жени : Различни големини за избор : Ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот : Гроздобер Инспириран Костим За Капење Целокупното Ширење Визуелно Слабее И Крие,Слабее И Ги Измазнува Стомакот И Колковите.Женски Костими за Капење : совршено одговара на вашето тело.овозможува целина да изгледа повеќе секси, покажете ја вашата совршена и привлечна назад кон врвот на нечија свиткана.Женски бикини Костими за Капење : стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен, ви покажува повеќе ласкави.Бикини За Жени : Едноставни стилови со трендовски извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода.женски костими за капење,костими за капење на рамо,женски костими за капење контрола на стомакот,бикини,костими за капење за мајчинство,бикини,женски бикини,лето,шорцеви,дамски шорцеви. Пакетот содржи : 1 ПАРЧИЊА костим за капење+1 ПАРЧИЊА стебла за пливање (Кои Содржат Подлога за Градите). Материјал : Изработен од висококвалитетна вискоза, не ја повредува кожата, мека и удобна. Прилика : внатрешен базен, надворешен базен, плажа, имајте одличен одмор со вашите деца, семејство!. Облека Нега : Рачно Миење и Висат Сува. Се препорачува Употреба На Ладна Вода. Не Користете белило. Ветување за услуга - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите