.

.

Фарида Заман „поморско задоволство IV“ на отворено за сите временски услови

Фарида Заман „поморско задоволство IV“ на отворено за сите временски услови

DEN 4544.00
Износ

Овој декоратор на отворено се печати со UV гел мастила за да се спречи избледување на наредните години. Добивајќи инспирација во последниве години од патувања во Мароко, Тајланд, Турција, Иран, Италија, Шпанија и Франција, нејзините патувања додадоа софистицирана и мулти -културна талент во нејзините колекции. Вклучена е монтирана закачалка. Овие шарени слики на отворено за внатрешен двор се дигитално репродуцирани, печатени на сите временски уметнички платно, испружени и галерија завиткани на сите сезонски шипки за носилки за чиста завршница. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Фарида Заман „поморско задоволство IV“ на отворено за сите временски услови. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Дигитално репродуцирано-острите, шарени фотографии на надворешната уметност се дигитално репродуцирани со живописни бои, печатени на уметнички платно и се протегаат на сите сезонски ленти за носилки. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. -Ова платно на отворено wallидна уметност е завиткана со галерија, што значи дека печатењето е завиткано цврсто околу рамката и се обезбедува на задниот дел за чиста завршница и изглед на уметност-галерија. Нејзината непогрешливо жива, шарена и чудна уметност може да се види во постери, корици на книги, илустрации за книги за деца, облека, пакување и прибор за подароци. Истакнати бои : бела, црвена, светло сина, сина, тен, розова, тиркизна Фарида Заманс страста за уметност и дизајн ја доведе до меѓународна кариера како хонорарен илустратор и убав уметник во Genенева, Лондон, Newујорк и Торонто. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Уметноста на отворено платно од ликовна уметност во трговска марка е одличен начин да додадете поп боја на вашиот базен, балкон, задниот двор, градина или тремот.

R

Им се допаѓа и на купувачите